Pārnēsājamas Elektriskās Automātisku Zvejas Āķa Sasiet Mezglu Rīks, Kas Ātri Zvejas Āķi Line Komplektēšanas Ierīces Mašīnu, Makšķeres

€4.24


Funkcijas:

1 elektriskā āķis tie rīks ir izgatavots no augstas kvalitātes ABS plastmasas materiāla.Tas ir izgatavots no smalka meistarība.Ārējais apvalks ir spēcīgs un izturīgs.Tam piemīt bara rokturi.

2 elektriskā āķis tie rīku izmantošanu, ergonomika funkcijas, lai padarītu humanizēts fox-veida izgriezumu dizains, viegli saprast, uztvert komfortablāk, bez spiediena uz palmu.

3 Šāda veida āķis tie rīks izmanto augstas kvalitātes moduli, lai veiktu mehānisko palaist ar tādu pašu ātrumu, nebūs krata darbības laikā, un ne rada sliktu ietekmi.

4 augstas kvalitātes modulis āķa tie rīks, kas ļauj darboties ar zemu virsotnes, bez trokšņa, un nekādu kaitējumu ausis.

5 Šī āķa tie rīks var uzstādīt akumulatoru uz muguras kā enerģijas piegādi, ar spēcīgu izturību, vienkāršs un ērts un praktisks.

6 precīzu mehāniskās struktūras āķa tie rīks ļauj izmantot procesa nesabojās zvejas līniju, nevis tas sāp pirksti, vara šinas nav viegli ar rūsu, kas ir ilgs kalpošanas laiks, tas ir arī ļoti praktisks zvejas rīku.

Izmērs:

Izmērs:8.4x7x1.6cm

Powered Avots:2x AAA baterijas(nav iekļautas)

Pzakage ietilpst:1gb

Tagi: mezglu līmenis, mousqueton inoxydable, zivju āķi mezgls, āķis mezgls rīks, zivju ieroci, lai zvejas, fg mezgls rīks, enkura fishhook, elektriskā zvejas āķa līmeņa automātisku piesaisti, āķis siksna, čuguna šļūtenes.


( 1 Novērtējums )

Daudz.