ELITECH RC-4 USB Temperatūras Datu malkas cirtējs datu reģistrētāju Ieraksti Ārējo Sensoru 16000 Punktu

€14.66


Pastāvīgo datu uzglabāšanas, celtniecības dokumentu meklēšana, datu var lasīt un drukāt, izmantojot DATORA datu vadības programmatūra.Tieši savienot ar datoru, datu apmaiņas, viegla darbība: Kad savienots ar datoru, programmatūra automātiski nolasīt datus, formas un atskaites.

Displejs temperatūras, laika gaitā temperatūra modinātājs, temperatūras augšējā/apakšējā robeža, temperatūra Max./Min.vērtība LCD sn.

Dubultā sensors: iebūvētais Sensors un Ārējo Sensoru-Bez akumulatora, varētu arī būt aprīkoti ar USB kabeli, kad savienots ar DATORU, un tas varētu augšupielādēt datus pat tad, ja akumulators ir no lietošanas.

Vairāk nekā Temperatūra Modinātājs un Augšējās/Apakšējās Robežas var noteikt-kuru Izmanto, lai ierakstītu temperatūras datus ilgākā laika periodā-Plašs mērīšanas diapazons, augsta precizitāte & regulējams ieraksta intervāls-LCD, lai parādītu datus un iestatījumus -, kas Pārsniedz vienu gadu, akumulatora darbības laiku-16000 datu ierakstīšanas jaudu-Datu vadības programmatūra un USB kabelis iekļauts darbam ar DATORU viegli-Datus var ielādēt, analizēt, eksportē un iespiests ērti.

Auto power off un zemu akumulatora uzlādes indikācija-Tas ir iekšējās temperatūras sensora, un pēc izvēles, ar ārējo sensoru, ar izvēles iekšējā svilpe signālu.Ja ārējais sensors ir savienots, temperatūras mērīšanas automātiski pārslēdzas uz ārējo temperatūras sensoru.Tas ir viens CR 2450 akumulatoru, akumulatora nodalījuma aizmugurē, ērta un viegla akumulatoru nomaiņa: Pagriezt akumulatora vāciņu pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai izņemtu akumulatoru, izmantojot monētu, un pagriezt un pievelciet akumulatora vāciņu skaitītājs pēc akumulatora nomaiņas.

Specifikācijas:

Temperatūras mērīšanas diapazons: -30 C līdz+60 C

papildu ārējā sensors: -40 C~+85 C

Apkārtējās vides temperatūra: -30 C līdz+60 C

Precizitāte: +/-1 C

Izšķirtspēja: 0.1 C

Reģistra ietilpība: 16000 punkti (MAX)

Ieraksta intervāls: 10s~24hour regulēšana

Sensors: Iekšējā NTC termiskā pretestība

Komunikāciju interfeiss: USB interfeisu

Barošanas avots: CR2450 baterijas vai strāvas padeve, izmantojot USB interfeisu

Battery life: normālā temperatūrā, ja ieraksta intervālu nosaka, kā 15 minūtes, un to var izmantot ilgāk par gadu.

Postenis Izmērs: apm. 84 (L) x 44 (W) x 20 (H) mm (3.3 x 1.73 x 0.79 collas)

Postenis Svars: apm. 60 g

Iepakojums:

1 x Datu malkas Cirtējs

1 x CR2450 baterijas (Uzstādītas iekšpusē)

1 x Ārējo Sensoru

1 x USB Kabelis

1 x Lietošanas Rokasgrāmata

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu, kas nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Tagi: augstspiediena šļūtenes pcp, multimetrs datu reģistrētāju, GPS logger, 4 rc, sear, elektroniskais termometrs mežizstrādātājs, mežizstrādātājs, datu malkas cirtējs elitech, datu malkas cirtējs, karburatoru honda motociklu.


( 0 Novērtējums )

Daudz.