Blongk Auto Atslēgu Gadījumā, ja uz Vidukļa Mazo Atslēgu Maisiņš Īstas Ādas Atslēgu Organizators Taustiņu Soma Mini Auto Atslēgu Turētājs Vīrieši Sievietes 1608

€4.10


[xlmodel]-[custom]-[54076]

Badalassi Stila Matēta Vintage Augu Miecētas Pātagot

Šajā procesā ir radies no Badalassi Augu Sauļošanās Asociācijas, centrālajā Itālijā.Šāda veida cowhid'cortex ir kompakts un tās stingrību ir mērens.Virsma tiek speciāli pulētas, parādot sajūtu retro apsarmi.Pēc ilgu izmantošanas laiku, un berzi, ādas virsmas mēdz būt gluda, un to krāsa ir kļuvusi tumšāka, parādot sajūtu spīdumu, kā arī sajūta, eļļains.

[xlmodel]-[custom]-[54075]

Točigi stils dārzeņu miecētas pātagot

Šajā procesā no Točigi, Japāna.Ādas miecētas ar seno metodi un ir bagāta ar taukiem, stiprības poliestera un izturīga, spoža un acij tīkamu.

[xlmodel]-[custom]-[54078]

Atpakaļ vāciņu ārstēšana

Aizmugurējo vāciņu pātagot ir apstrādāts, lai novērstu netīrumu un molting (tas ir izturīgāks nekā uzlīmēšanu slāni ķīmiskās šķiedras uzliku un tur tekstūru patīkami)

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[53842]

Augu Miecētas Govs Ādas

Tas ir miecētas ar augu izcelsmes miecvielu aģents (tanīna šķidrums, augu polifenolu un citu polifenolu savienojumi), kas iegūts no augiem.

Tiek s olid un izturīgs, to var pavadīt jūs uz ilgu laiku .Procesā mijiedarbojas ing ar īpašnieku, tā pamazām justies vairāk un vairāk, mīksts un ērts.

Tajā ieraksta laiks, kad īpašniekam pieder to .Tas ir aizraujošs process, kas tiek saukts par "jāpieradina" ar ādas mīļotājiem.

Tagi: keychain ādas vīrietis, seškanti organizators, bmw gadījumā galvenais, aikos ādas maisiņš, atslēgas maciņš, atslēgu turētājs ādas, pasta soma vīriešiem, soma vīriešiem, mini taustiņu gadījumā, valsts, keysmart classic.


( 3 Novērtējums )

Daudz.