Ģitāra Rīku Komplekts Remonts Apkopes Instrumenti Stīgu Organizators String Rīcības Valdnieks Platums Mērīšanas Rīks Hex Atslēgu Komplekts Failus Finge

€14.44


Ģitāra rīki : Piemērots Luthier, stīgu Instrumentu lietotājs, ģitāra, DIY instrumenti daudzi darba ņēmēji.

Ģitāra rīku komplekts : Veikt nepieciešamos mērījumus un korekcijas par akustiskā un elektriskā ģitāra, basģitāra, bandžo, mandolīna un citu stīgu instrumentu.

Ģitāra instrumentu komplekts - īpaši izveidots, lai palīdzētu pabeigt visbiežāk ģitāra, remontu un regulēšanu.Tas ietver dažus no visvairāk noderīga, ular un kārots rīku apkopes un remontus, komplektā darbarīki, par pieņemamu cenu, augstu kvalitāti.

Krāsa: Melna

Materiāls: metāls + plastmasa

Iepakojuma Saturs:

3* Failu

3* Hex atslēga

1* Skrūvgriezi

1* Tērauda lineāls

1* String Rīcības Valdnieks

1 * 3 in1 Ģitāru stīgu taurētājs kuteris pin airētājs pats par sevi

1 * riekstu tilta seglu rievām slīpēšana failus rīku komplekts

2 * klaviatūra aizsargs

1* ģitāra fret crowning failu

1 *ģitāra fret šūpuļzirgs nolīdzināšana

9 * Nerūsējošā Tērauda Understring Rādiuss Gabarītiem (7.25 collu 9.5 collas 10 collas 12 collas 14 collas 15 collas 16 collas 17 collas 20 collas),

1 * Uzglabāšanas soma

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu, kas nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Tagi: diy ģitāras komplektu, darbības ģitāras, string mērinstrumenti, valdnieks string, elektriskās ģitāras komplektu, ģitāra tērauda string, rīku plaukts, ģitāras stīgu mērīšanas, ģitāru labošanas rīks, grīdas remonta komplekts.


( 3 Novērtējums )

Daudz.