HD 1080P Wifi IP Kameras ONVIF Bezvadu Bullet Kamera Āra SD Kartes Slots divvirzienu Audio 2MP 1920*1080 Nakts Redzamības 20m APP iCsee

€20.38


Galvenās Iezīmes

Full HD 2MP 1080P, 1920x1080 Izšķirtspēja Atbalsta taisnība, Ai humanoīdu saprātīga brīdinājuma dubulto gaismas ; Humanoīdu atklāšana: sajaukšanas līniju, laukumu, divvirzienu plūsmas atklāšanu, cilvēka formā, objekts izraisa ne signalizāciju ; Atbalsta DIY Trauksmes Balss un Trauksmes Zvans ; Trīs Nakts režīmu Iestatīšana : melno gaismu krāsās, ar infrasarkano nakts redzamības dubulto gaismas brīdinājums ; Atbalsts, Divu Ceļu Audio ; Atbalsta P2P & ONVIF un Vairāku Skatītāju ; Atbalsta Divus Režīmus Ieraksts : Mākonis uzglabāšanas ,Max 128G SD atmiņas kartē Ierakstīt ,datu drošība ir stabilāks ; H. 265X jaunu noliktavu projektēšana, TF karti atmiņas ir zemāka, stabilāku un izturīgāku ; Trīs vienādās savienojuma režīmi: AP Režīms / bezvadu Pieslēgumu (WiFi) / Vadu Maršrutētāju Savienojumu ; ICSee / XMEye patstāvīgi izstrādājis RTS Mākoņa arhitektūrā, kas ir ātrāk un apskates ir vairāk stabila ;

Paketes Iekļaušanu

1* 1080P Wifi Kamera 1* DC12V 1A Adapteri 1* ūdensizturīgs Vāku 1* Skrūvju Soma 1* Lietotāja Rokasgrāmata

Jums Var būt Nepieciešams šo

Ja jums ir nepieciešams, 3 m Strāvas pagarinātāja Kabelis, lai pagarinātu barošanas Garums, Lūdzu, Noklikšķiniet uz "Pirkt Tagad", lai saņemtu 3m Strāvas pagarinātāja Kabelis.

Ūdensizturīgu IP66 / Vandal-proof

Kameras gadījumā ir izgatavots no augstas kvalitātes Metāla , tā varētu aizsargāt savu kameru no Vardarbīgas iznīcināšanas un lietus ourdoors.

Smart Dual Gaismas Režīmi

Iebūvēts 2gab White LED un 4gab IS LED, Monitors kustīgu objektu, automātiski apgaismot, Tas ir iespaidīgs maz ieroci pret noziedzību.

Nekustamā Divvirzienu Audio

Iebūvēts mikrofons un skaļrunis / Pielāgots jauns skaļruņi ar skaļu tilpums, Jūs varētu runāt ikviens, tuvojoties kameras ( Brīdināt kāds atstāt savas mājas )

AI Humanoīdu Atklāšana

Atbalsta sajaukšanas līniju, laukumu, divvirzienu plūsmas atklāšanu, cilvēka formā, viegli iestatīt Programmu, kamera var Noteikt cilvēka un citām lietām Kustību.

Atbalsta Bezvadu & Vadu Savienojuma

Jūs varētu izvēlēties ērtu savienojumu, kā jūs vēlaties, Dažkārt var būt tikai viens veids, lai izveidotu savienojumu ar kameru, neuztraucieties, šī fotokamera atbalsta bezvadu un vadu savienojums vienlaikus.

Hotspot AP Režīmā (Tiešais Savienojums)

Ja ierīce nav tiešā pieslēguma (AP) režīmā, nospiediet Reset pogu trīs reizes, lai ievadītu tiešā režīmā.Lielākā daļa ierīces tiks balss" ievadiet tiešā savienojuma režīmu".

Atbalsta ONVIF

Atbalsta onvif protokolu, var būt saistīts ar trešās puses VRR centralizētās pārvaldības kameras, Visi mūsu Vrr IP kameras varētu strādāt kopā ar šo Fotokameru.

Divi Režīmi Uzglabāšanas Iespējas

Max 128G SD atmiņas kartē Ierakstīt, un Mākonis ieraksts (Nepieciešams papildu izmaksas ) datu drošība ir stabilāka.

Dažādos Lietošanas Scenārijos

Bezvadu Savienojums Var Noņemt No Tradicionālās Kameras Vadu Nepatikšanas, Viegli Uzstādīt Uz Vietu, Kuru Vēlaties Instalēt.

Elastīgs turētājs

Jūs varētu instalēt šo kameru daudzu veidu vietā ar tik elastīgs turētājs viegli.

P2P Tehnoloģiju un Attālinātās Apskate

Pateicoties P2P Tehnoloģiju , jūs varētu piekļūt kamerai tālruņa , DATORA programmatūra ,interneta un tā ikreiz, kad vēlaties.

Mobilo Lietotni Iestatījumi

Ātru savienojumu ar iPhone, un Andorid Telefons

Tagi: v380, kamera onvif, kamera yoosee, ip recordeer, ios novērošanas kamera, oitdoor wifi kamera, onvif, kamera icsee, kameras ip, kamera ārpuse.


( 5 Novērtējums )

Daudz.