Ziemassvētku Kokvilnas Iepakojuma Maisiņš Ziemassvētku Dāvanu Maisā Adventes Kalendārs Soma Pusei par Labu Iesaiņojuma Paketi Ziemassvētku Puse 24PCS

€8.22


24PCS Ziemassvētku Kokvilnas Iepakojuma Maisiņš Ziemassvētku Dāvanu Maisā Adventes Kalendārs Soma Pusei par Labu Iesaiņojuma Paketi Ziemassvētku Puse

Aizzīmju punktiem:

1. Daudzfunkcionāls videi draudzīgs, rupju maisu, ko izmanto, lai saglabātu maziem objektiem, piemēram, nelielas dāvanas, monētas, rotaslietas, uzkodas, konfektes, kāzu dāvanas, kosmētikas pudeles, krējuma burkas un citus mazos ikdienas objektus, lai saglabātu viss tīrs un kārtīgs.

2. Mazu retro džutas dāvanu maisu ar klasisko izskatu, kas aprīkota ar unikālu dubultu aukliņu, kas padara spilvenu viegli aizvērt un atvērt, lai izvairītos no zaudējumiem vienību.

3. Iekšpuse ir izgatavota no mīksta materiāliem, lai novērstu skrāpējumus vai saglabātu lietas tīrs.

4. Ziemassvētku konfektes soma ir izgatavota no videi draudzīgiem dabas veļa, spēcīgs un izturīgs, un to var izmantot atkārtoti vairākas reizes.

5. Ziemassvētku tēmu grupa krājumi: Ziemassvētku kokvilnas maisi var izmantot kā aukliņu, dāvanu maisiņi, piemērots Ziemassvētku balles, dzimšanas dienas svinībām, vai arī kā puses, kāzas, Ziemassvētku tēmu pusēm, utt.Tā ir arī piemērota, lai uzglabātu konfektes, uzkodas, pulksteņi, ķēdes, precēm, rokassprādzes, rotaslietas, dāvanas, amatniecība, rotaslietas, jūrnieki, utt.

Apraksts:

Materiāls: kokvilnas un lina auduma

Maisa izmērs: 10*14CM

Paketē iekļauts:

24*somas (12 izlases modeļiem)

24*klipi

1*10 metru attālumā no kaņepāju virvi

1 komplekts*etiķetes

Tagi: bērnu kalendārs somas, adventes kalendārs vanna, adventes kalendārs grāmatas, advenmt kalendāra somas, cheistmas adventes kalendārs somas, chrtismas adventes kalendārs somas, adventes kalendārs somas roug, adventes kalendārs laukā, auduma adventes kalendārs somas, adventes kalendārs babys.


( 1 Novērtējums )

Daudz.