Zemas Izmaksas 10M Degvielas Ultraskaņas Līmeņa Sensors Ūdens Ultraskaņas Līmeņa Mērītājs RS485

€22.20


Zemas Izmaksas 10M Degvielas Ultraskaņas Līmeņa Sensors Ūdens Ultraskaņas Līmeņa Mērītājs RS485

Produkta apraksts

Ultraskaņas līmeņa mērītājs, kam pieder priekšrocība ir ideāls līmeņa monitorings , datu pārraides un cilvēks-mašīna paziņojumu.CPU attiecas rūpniecības monolīta integrālā shēma , digitālā temperatūras kompensācija utt ASICs.Jūs varat izvēlieties analogo , ieslēdziet jaudu , RS485 sērijas signālu izejas .Tas ir pielietojams dažādās jomās, kas attiecas līmeņa mērīšanas un monitoringa , un nav nepieciešams, lai sazināties ar mēra šķidrumu.

Produkta informācija

Ultraskaņas līmeņa sensors

Uzņēmums Ievads

Biežāk UZDOTIE jautājumi

Q: vai jums Ir tirdzniecības uzņēmums, vai ražotājs ?

A: Mēs esam ražotājs, apņēmusies, kas ražo augsto precizitāti, stabilitāti ilgtermiņā, izmaksu efektīvu spiediena līmeni/ temperatūras mērīšanas instrumenti.

Q: Kāda ir jūsu kvalitātes kontroles sistēma?

A: Visi mūsu produkti ir pabeigts ar temperatūras kompensāciju un 48 stundas novecošanu testa pirms nosūtīšanas.Un visi mūsu produkti tiks pilnībā pirmspārbaudes, ko QC departamentos, pirms nosūtīšanas uz jums .Mums ir sertifikācijas ISO,CE mēs varētu sūtīt uz sertificēšanas pārbaudi par mūsu kompāniju, lai jums.

Q: Kāda ir garantija jūsu produktu?

A: 2 gadi līmeņa raidītājs un spiediena raidītājs sērijas citi ir 5 gadu laikā no nosūtīšanas datuma nav,-mākslīgām zaudējumiem.

Q: Kāda ir jūsu piegādes metodi?

A: Mazie pasūtījumi tiek piegādāti ar DHL, FedEx, TNT, UPS , EMS.Lieliem pasūtījumiem ir ieteicams sūtīt pa jūru.

Q: vai jūs nodrošināt paraugu ?

A: Jā,mēs esam materiālu krājumus, lai palīdzētu jums, lai iegūtu paraugus, kā ātri, kā mēs varam.

Q: Cik ilgi būs jums sniegt man atbildi?

A: Mēs varam jūs atbalstīt 24 stundām tiešsaistes pakalpojumu, izmantojot e-pastu, skype, ko'sapp, facebook u. c 1 stundas laikā.

Iepakojums un piegāde

Tagi: gaismas sensors, ķēdes sensors, ultraskaņas ūdens sensors, līmenis ūdens, digitālā ūdens tvertnes līmeņa indikators, ciparu līmenī, līmenis šķidruma sensoru, skaitītāju ūdens līmenis, elektronic līmeņrādis, līmeņa mērītājs tvertne.


( 0 Novērtējums )

Daudz.