Openable Mājas Dekoru Viltus grāmatas, Mūsdienu Modes Apdare Simulācijas Luksusa Kafijas Grāmatu Kastē Club Hotel Modelis, Mīksts Istabas

€3.40


Openable Viltus Grāmatas Mājas Apdare Simulācijas Grāmatu Kaste Stilīgs Darbvirsmas Apdare Skaistu Uzglabāšanas Kaste Modelis

LŪDZU, IZLASIET TĀLĀK, LAI IEGŪTU VAIRĀK INFORMĀCIJAS.

ĪPAŠA PIEZĪME:

1> Lūdzu, sazinieties ar mums par kompleksa problēmām, pirmajā vietā atvēršanas strīdus vai sliktas atsauksmes!!! 2> Ja jūs vēlaties, lai redzētu bildes, lūdzu, sazinieties ar mums!!!

1.Izmērs:

26.7x17.5x4.2cm(10.51"x6.89"x1.65")

2.Produkta apraksts:

1>Style: Dekoratīvie grāmatas ir sadalītas unopenable stilu, locīšanas stilu un atvērtu stilu.Sakarā ar pircēja un tirgus pieprasījumam, atvērtā versija ir uzlabota versija no neatvērtu versija. 2.>Tehnoloģija: dekoratīvie grāmatu pārstrādā modelis ar cieto ādas, papīra un ielīmēt ar līmi vai abpusējo līmlenti.Atvērta grāmata ir magnēts sloksnes vidū viegli atvērt un izmantot.

3.Lietošana:

Dekoratīvie grāmatas ir mājas rotājumi, un tos var izmantot kā dekoratīvus aksesuārus ģimenes dzīves telpas, kafejnīcas, bāri, un ēdamistaba.

4.Modelis:

Modelis grāmata šobrīd ir sadalīts BH sērija, LH sērijas un WM sērijas tirgū. 1>BH sērijas iedala atvērtajos un neatvērtu modeļiem.BH nevar atvērt pārāk daudz modeļu, lai parādītu pa vienam.BH atvērt modeļi ietver BH238, BH239, BH240, BH241, BH242, BH243, BH250, BH251, BH252, BH253. 2>LH ir pieejama tikai modeļiem, kas ir sadalīta 8 modeļiem: LH0357, LH0358, LH0359, LH0360, LH0361, LH0362, LH0363, LH0364. 3>WM sērija arī ir tikai atvērt modeļiem, kas ir sadalīta WM02, WM04, WM07, WM08, WM09, WM10, WM11, WM12(XK06).

5.Piegāde:

1>, Lūdzu, esiet droši, lai, mēs nosūtīt kārtībā pircēja pasūtījumu.Parasti pakete tiek piegādāts jums, reizi trijās dienās. 2>Saskaņā ar loģistikas situāciju, mēs parasti piegādāt preces saskaņā ar loģistikas kanāls jūs izvēlaties.Ja nepieciešams, mēs arī izvēlēties augstas kvalitātes un ātru loģistikas metodes, lai piegādātu preces jums.

6.Iepakojums:

1>Lūdzu, lai jūsu modeli, un mēs piegādāsim preces precīzi saskaņā ar šo modeli, jūs pasūtīts. 2>nolokāmi dekoratīvās grāmatas, mēs izmantojam kartona iepakojuma (sazinieties ar mums, lai iepakojuma attēlu).Par grāmatām, ko nevar atvērt, un grāmatas, ko var atvērt, mēs izmantojam putuplasta kastes iepakojums (sazinieties ar mums, lai iepakojuma attēlu).

7.Ieteikumi:

Mēs pack produktiem, jūs pasūtījāt uzmanīgi, lai izvairītos no bojājumiem.Bet mēs arī ceram, ka jūs varat iegādāties, kas dalās ar 4 iegādes laikā, lai netiktu bojātas preces, un dalās ar 4 ir ideāls iepakojuma.

8.Piezīme:

1>Kopš mehāniskās apstrādes un manuālu apstrādi, dekoratīvās grāmatas radīs virsmas nodiluma problēmas, ja jums prātā, lūdzu, veiciet pasūtījumu uzmanīgi. 2>Ja tur ir nepareizs modelis vai bojātu iepakojumu, lūdzu, neatstājiet negatīvo atsauksmi pirmo reizi, un, sazinieties ar mums laika.Mums būs vēlreiz sabojāt par jums, un pat kompensācija jums.

Liels paldies par jūsu lasīšanas un sadarbību.Ir laba diena.

Tagi: viltus grāmatas atvērt mājas dekorēšanas katalogā, grāmatu kaste glabāšanai, grāmatu deco, saraksts kafijas galda grāmatas, grāmatu kastes, vouge apdare grāmata, luksusa dekors, modes viltus grāmatas openable, grāmatu viltus, dekors istabā.


( 11 Novērtējums )

Daudz.