Pilna Dimanta Izšuvumi"roze" DIY Dimanta Glezna Krustdūrienā Komplekti Dabas ziedu Ainavas 5D Mozaīkas viesistaba rotā

€7.24


Pilna Dimanta Izšuvumi"roze" DIY Dimanta Glezna Krustdūrienā Komplekti Dabas ziedu Ainavas 5D Mozaīkas viesistaba rotā

PIEZĪME!!!!!!!!!!

Dārgie draugi, sakarā ar ietekmi uz mazo izmēru nav brīnišķīgi, tā ir tikai izklaide bērniem un prakse iesācējiem.Klientiem, kuri īpaši vēlas brīnišķīgs efekts, lūdzu, izvēlēties liela izmēra.Parasti, sarežģīts krāsains picutures ar maigu detaļas nepieciešams lielāks izmērs, lai izteikt to rekvizītiem.Un, ja jūs vēlaties vispārējā apskatīt spēkā no katra izmēra, šis attēls ir paredzēts tikai atsaucei.Jūs varat arī atstāt mums meesge, ja jūs vēlaties vairāk liela izmēra vai ir kādi citi jautājumi.

Parastā ierašanās laiks ir 10-40 dienas.Situācija katrā valstī ir atšķirīga.Maksimālais solīja ierašanās laiks ir 60 dienas.

1. Parasti, mēs nosūtīt sarakstu, lai jūs laikā 1-5 dienas,kad mēs saņemt jūsu maksājumu informāciju. 2. Mēs piedāvājam četrus veidus, transportēšanas kopā tie ir EMS, Distancusleposana.lv Standard Shipping, DHL un Ķīnas ziņu Aviopastu.Mēs nosūtīsim zemes gabalu, lai jūs, kā jūsu pieprasītā sūtījuma veidos.

Beigu Laipni aicināti Apmeklēt Nākamo Reizi !

Tagi: fit aprīkot, cross stitch komplekts drukāt, cross stitch, sēdēt palīdzēt, 18ct cross stitch komplekts, ķīnas cross stitch komplekts, abdomin, ķīnas cross stitch, naudas plūsma, vingrošanas sols.


( 1 Novērtējums )

Daudz.