LED Spogulis, Modinātājs Mājas Guļamistaba, Dzīvojamā Istaba Uzlādējams Gultas Mūzikas Pulkstenis Skaņas Aktivizēta Pulkstenis

€13.19


Produkta Funkcijas

1. LED displejs. 2. Atmiņas funkcija, nav nepieciešams, lai atjaunotu pēc slēgšanas. 3. Pēc celsija/pēc Fārenheita maiņa. 4. 24 stundas 12 stundas atgriešanos. 5. Trīs segmentu displeja spilgtums tiek automātiski mainīts, un displeja spilgtumu var regulēt arī manuāli. 6. Divas grupas, dažādu signalizāciju var uzstādīt vienā dienā, un ilgst vienu grupu no signalizācija ir 2 minūtes. 7. Trīspadsmit nomierinošu mūziku, var tikt izvēlēts kā signalizācija. 8. Miega mūzikas atzinību, mūziku var atskaņot nepārtraukti 5 minūtes. 9. Signāla skaļumu var regulēt. 10. Balss aktivizēts enerģijas taupīšanas režīms, tas stāsies enerģijas taupīšanas režīmu, kad tas nav pieslēgts pie strāvas, un ekrāns automātiski izslēdzas pēc 10 sekundēm klusuma vidi. 11. Pieskarieties snooze " funkciju, atlikšanas laiks ir 5 minūtes. 12. Spogulis dizains.

Produkta Bildi

Tagi: spogulis pulkstenis kārta, galda pulkstenis digital, pulkstenis fm radio, spogulis pulkstenis, smart modinātājs, mājas led watch, Pulkstenis, modinātājs ciparu, pulkstenis sienas, ciparu pulkstenis.


( 0 Novērtējums )

Daudz.