Epman Izplūdes V-band Skava w Atloka Sistēmas Montāža Anodēta Skava 3" OD Turbo Ieplūdes Maksas Cauruļvadu EPKKA76

€5.44


Jūs pērkat par 100% Pavisam Jaunu: Epman Izplūdes V-band Skava w Atloka Sistēmas Montāža Anodēta Skava 3" OD Turbo Ieplūdes Maksas Cauruļvadu EPKKA76

Jaunā EPMAN Veiktspējas HD Skava Montāža ir nākamais solis attīstībā mūsu tautas komplekts modular, elastīgu savienotāji (ideāli piemērots turbo ieplūdes maksas cauruļvadu.Katru EPMAN Veiktspējas HD Skava montāža ietver Sagatavju Alumīnija skavas, pāris Alumīnija metināšanas lietussargu (ar O-Gredzenu).HD Skavas ir savietojams ar EPMAN Skava mezgli.Atjaunināt savu veco Skava ar lieljaudas Sagatavju HD Skava

.HD Skava Montāžas komplektā ietilpst:

- Cietās Sagatavju 6061 Alumīnija konstrukcijas Skava

- Divas (2) Alumīnija Metināšanas Lietussargu (ar O-gredzeni)

- Pārraušanas spiedienu reitings 800 PSI

- Iztur līdz 400 ° F

- Izvēle no Zila vai melna vai Sarkana Anodētu apdari

- Ļauj leņķa, aksiālo un radiālo kustību, lai izolētu vibrējošu komponenti

Universāls - Nav Tiešs Skrūve Par Preci

Par 3.0" Turbo Izplūdes Cauruļvadu Downpipes

Šie Alumīnija skavas atloka ir paredzēti metināšanai, lai jūsu caurules un fiksācijas izplūdes gāzu sastāvdaļas kopā, un kopā ar Alumīnija quick release skava.

Mūsu Veikals piedāvā dažāda izmēra Turbo Izplūdes Downpipes & Starpdzesētāja un citām Cauruļvadu sistēmām.Lūdzu, noklikšķiniet izmēru vai Daļas NR.kas jums nepieciešams .

Attēla Izmērs Daļas NR.

Visas preces ir pilnīgi Jaunas, ja vien nav norādīts citādi sarakstā.Mēs pārdodam DIY (Do It Yourself) Priekšmetus, ar dažiem izņēmumiem.

Mēs neuzņemamies atbildību mācību, kā instalēt.Profesionāla uzstādīšana ir ļoti ieteicams.

Tagi: t25 t28 atloku, caurules skava, sākotnējā atloku, alumīnija caurule caurule, 2 skavas, epman universal, 57mm izplūdes, auto izplūdes muffler, foto epil, v grupa caurule.


( 1 Novērtējums )

Daudz.