Roku ielikt Nissan Terrano. - 2020. gadam interjera aksesuāri organizators stils tuning dekoru kaste nieki

€30.93


Tikai oriģināls sertificētu piegādātāju, Pakalpojumu ofitial pakalpojumi, Kurjers darīt DVD Za 2-7 vergu dienu laikā pēc 50 gadiem

Specifikācijas

Mērķis Elkoņbalsti, ievietojiet Instalācijas veids caurums centrālās konsoles Materiāls Plastmasa ABS/āda.Krāsa Melns Papildus Informācija Instalācijas instrukcijas nenāk

Produkta attēli

Pakalpojumu Kvalitātes Garantija, Visas preces ir sertificētas pārdošanai Krievijā.Bezmaksas piegāde Piegādi veic Co noliktavā Ņižņijnovgorodā, Pakalpojumu post Krievijas vai sdek.Saņemšanas secībā, Pirms atvērt paku klātbūtnē ar kurjera vai pasta darbinieks, pārbaudiet vai tā nav bojāta.Atgrieztu preces * Jūs varat atgriezt preci un nepaskaidrojot iemeslu dēļ 15 dienu laikā no tā saņemšanas dienas.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo apskatīt un цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa no пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa No. 55 OT 19.01.1998 un Nr. 942 OT 10.11.2011 (T. H. Тoвapы личнoй гигиeны un nav yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga un gp.) un тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

INFORMĀCIJA Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки: 9:00 līdz 22:00 (мocкoвскoe вpeмя)

Tagi: atslēgas logan 2, terrano 1, Roku kaste, sēdekļa balsts, auto nissan terrano, par terrano, Roku Vāciņu, centrālais roku balsts, terrano 3, durvju sprinter.


( 0 Novērtējums )

Daudz.