Automātiskās Balss aktivizēta Pet Suns Mizas-stop Apkakles Pret Riešanu Apkakles Apmācību Ierīces

€5.67


Automātiskās Balss aktivizēta Pet Suns Mizas-stop Apkakles Pret Riešanu Apkakles Apmācību Ierīces

Funkcijas:

Šis produkts var palīdzēt cilvēkiem, apmācīt savu pet suņiem humāni.Tā ir izstrādāta, lai apturētu suņu riešana, un sliktākā situācijā.Šis produkts ir kontrolēts ar MPU,kas var atšķirt rejas un skaņas, ko citas lietas.Kad suns ir barking,mizas-stop apkakles radīs signāla un elektriskās strāvas triecienu.Turklāt,signāla un elektriskās strāvas triecienu pieaug, jo suns turpina riet,un tas padarīs suni justies neērti.Caur to, ka veidā.suņi var atcerēties, ka,tādējādi apliecinot produktu var labāk pārtraukt ddogs riet fastly un humāni ar mazāk sāpēm.

Funkcionālās Specifikācijas:

1. Kad suns rej, apkakles dos trauksmes signālu,un, ja suns turpina riešanu 30 sekunžu laikā, apkakles dos skaļāk, signalizācijas un mīksts, īss elektriskās strāvas triecienu.Un apkakles dos spēcīgāku atbildes reakciju, ja suns turpina riešanu.Tas izmanto trīs stop-riešana veidiem.Ja jūsu suns turpina riešanu pēc trim veidiem,apkakles neapstāsies, kas dod spēcīgāko reakcija katru reizi, kamēr jūsu suns pārstāj riet.Un ja nav riešana pēc 30 sekundēm,apkakle automātiski atiestatītu, kā pirmā režīmā.Arvien signāla un elektriskās strāvas trieciens būs īstenot jūsu suns, lai atbrīvotos no sliktā ieraduma.

2. Protams, tā var nebūt laika jautājums.Kad jūsu suņi neaizmirst šoks pēdējā laikā, apkakles dos signālu, ne elektriskās strāvas triecienu.Soli pa solim, jūsu suns būs jāizvēlas bewtween riešana, un izturēt sāpes.Mēs atrast, ka šāda tehnoloģija ir vairāk efektīva un humāna nekā tranditional stop-riešana apkakle ar elektriskās strāvas triecienu.

Produkta Parametri:

1. Darbības Princips:apkakles balss ir aktivizēts,un tas ir funkcijas, kas dod elektriskās strāvas trieciena un enerģijas taupīšana.

2. Akumulatora Parametri:a 6V 4LR44 baterija( ir iekļauta piegāde )

3. Izmērs:19 * 60mm / 0.75 * 2.36 collas

4. Materiāls:plastmasa

Iepakojuma saturs

1gb 6V baterija 4LR44

1gb suns Mizas-stop Apkakle

Produkts Parādot

Tagi: anti gailis apkakle, metieris suns treneris, paipaitek, Mākslīgā mizas, kucēns šoks apkakle, anti miza suns, izkausēt metālu, anti miza, anti riešana ierīces colar, savienojiet tālruni.


( 1 Novērtējums )

Daudz.