DIY custom dizaina nosaukums Pielāgot drukāšanas jūsu foto attēlu tālruni lietu vāku Google Pikseļu 5 4A 4G 5G 4 XL 4XL 3.A 3 2 XL 3XL

€2.87


Produkta Apraksts

1. 100% pavisam jaunu augstas kvalitātes.

2. Aizsardzība no skrāpējumiem,putekļiem un ietekmi uz vidi.

3. Viegli ievietot un izņemt.

4. Ideāls kā dāvanas draugiem un ģimenēm.

5.veicot pasūtījumu,pls sūtīt tālruņa modeli un pareizo izmēru fotogrāfijas, lai man,paldies!

Kā veikt pielāgotu telefonu gadījumā? 1.Pasūtīt 2.Sazinieties ar mums un iesniedz DIY foto(Izvēlēties attēlu, kuru vēlaties drukāt, lai gadījumā) ir svarīgi, lai nosūtītu lielu ,skaidrs,vertial foto(vismaz 500cm*800cm izmēra).Un foto izmērs platums un augstums ir 1:2 (daļa attēlu ir vistuvāk telefonu gadījumā), tāpēc, ka mēs varam drukāt labākajā gadījumā par jums.Ja nepieciešams, ietver jebkādas speciālas instrukcijas, ja jūs e-pastu mums savas fotogrāfijas.Paraugu attēlus, kas ir tikai, lai parādītu, kādos gadījumos būs meklē, piemēram, jūsu tālruņa.Tie nav iekļauti izsoles.Krāsa var atšķirties pēc jūsu monitora.Kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. 3.Mūsu dizaineri darīt apmetums un nosūtīt to uz klienta, tad klients apstiprina, dizaina skice. 4.Mēs būsim sāciet drukāt un sūtīt veic 1-3 dienas pēc tam, kad jūs apstiprināja mūsu dizaina. 5.Parasti jūs saņemsiet rīkojumu 20-60 dienas.Kā nosūtīt attēlu uz mums?

Tagi: pikseļu 4a g, 8 pikseļi, pikseļu 4a 5g gadījumā grūti, google pikseļu 4 xl gadījumā, poxel 4a gadījumā, google pikseļu 4a 5g gadījumā, 3d, 4.a pikseļu gadījumā, googl pikseļu 4a gadījumā, vīrieši pikseļu 3 lietas, gadījumā, ja google 3axl.


( 2 Novērtējums )

Daudz.