BISON DŽINSA Touch Screen Vīriešu Cimdi Ūdensizturīgs Pretvēja Sabiezēt Rudens Ziemas Āra Sporta Silts Golves Vīriešiem S034

€8.96


Divu gadu garantija

Mūsu produkti ir ļoti labas kvalitātes, un mēs piedāvājam divu gadu garantiju.Ja jums ir kādi kvalitātes problēmas 2 gadu laikā, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums.Mēs mainīt jaunu jostu, lai jūs par brīvu.

Kad iepakojums izsūtīt?

Izņemot nedēļas nogalē, Lielākā daļa pasūtījumu tiks izsūtīti 24 stundu laikā.

Ja jums nav saņemt pasūtījumu vai sabojāt produkta(lai gan līmenis ir ļoti, ļoti maza)?

Mēs sniegsim pilnu kompensāciju vai sūtīt vēlreiz, lai jums, ja jūs nesaņemat lai vai produkts ir bojāts.Ja iepakojums nonāktu pie pēdējā, jūs varat saglabāt to kā dāvanu.Kā par bojāto preci, jūs varat saglabāt to kā dāvanu.

Par kuģošanu?

Ja pakete ir izsūtīta, mēs nosūtīt izsekošanas numuru uz jums, jūs varat izsekot mājas lapā, un zināt, kur jūsu pakete.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Iemesls 1:Droši un ātri, loģistika Iemesls 2:Augstas Kvalitātes produktu(jūs varat salīdzināt svars ar citiem produktiem) Iemesls 3:Augstas Kvalitātes pakalpojumu 4. Iemesls:Augsts Reitings Veikals

Tagi: vīrieši fingerless cimdi vīriešiem, 9 bruņas, bower ziemas sporta, ziemas cimdi, sievietes, meitenes, vīrieši golves, ekzēma bambusa cimdi, cimdu, ziemas cimdi vīrietim, siltu pieskārienu, plānie cimdi mehāniķiem, kniežu fingerless cimdi.


( 3 Novērtējums )

Daudz.