2G +32G Android 10.0 4G Auto GPS SPĒLĒTĀJS BMW X5 E53 E39 GPS stereo audio navigācijas multimediju ekrāns galvas vienības USB rds fm am

€147.96


Saite šādi ir, lai jūs varētu nopirkt aksesuāri & atpakaļskata kamera ar stereo kopā , paldies par jūsu atbalsta stereo nāk ar piederumiem, kā attēlā piederumi rāda, ja jums ir vajadzīgi citi vadu kabeli vai aksesuāri, instalēšanu ,tad jums ir jāpērk atsevišķi.

Ja mēs to nosūtām no Ķīnas caur DHL ,Ja ir muitas nodokļiem, kad pienāk jūsu valsts muitas,pircējiem ir jāmaksā par to.Ja jums ir īpašas pieprasījumu,lūdzu, sazinieties ar mums, kad jūs veicat pasūtījumu.

Svarīga Piezīme: lūdzu, pārbaudiet savu sākotnējo auto radio lielums un izskats pirms veiktu pasūtījumu, cenu, lai izvairītos no kļūdu.

Dažas BMW automašīna pagarinātāja uzstādīšanai ,jūs varat sazināties ar mums pirkt to kopā ,lūdzu, lūdzu, lai pārbaudītu pirms solīšanas.saite uz jums, lai tā, ja vēlas pasūtīt kopā

Tagi: ekrāna bmw x5 e53 android, e53, bluetooth automašīnas radio, android e39, enerģijas mērītājs wifi, 2din fiat, bmw e39, bmw e39 multimediju panelis, bmw ekrāns, bmw e46.


( 2 Novērtējums )

Daudz.