Dual Channel Zemsprieguma 6E2 Caurules indikators vadītāja Komplekti Valdes līmeņa indikators pastiprinātājs DIY Audio luminiscences DC12V

€14.06


Padomi: Ja nav pamatu, lai caurule, metināšana, tas ir ieteicams iegādāties gatavo produktu.

PADOMS:Vara kolonnas, neietver.Video, tikai atsaukties. 6E2 zemsprieguma diska versija Pakete:(Var izvēlēties Komplekti vai Gatavu ) 1: DC-DC pastiprinātājs valde: 1 (DC 12V palielināt līdz 250V regulējams) 2: Dual 6E2 vadītāja kuģa: 1 3:6E2 caurule: 2 4: Caurules sēdeklis (ar pagarinājumu svina): 2 Barošanas avots: DC 12V (divu cauruļu pavedieni ir savienots virknē, un pastiprinātājs valde akcijas 12V jauda) divvirzienu 6E2 kaķa acs caurules disku, caurules bāzes ir savienotas ar galvenajiem kuģa, kas peld ar vadu, elektroinstalācijas, ir vienkāršs, izmantot ir ērtāk, un jauna dizaina valdes samazina telpu, ko aizņem mašīnas. 1, audio ievades signāla amplitūdas var regulēt, VR1 un VR3, lai mainītu ievades signāla amplitūdas 2. Šī padome nav preamplifier un nav spēka pastiprinājums.Tāpēc, divas apgriešanas rezistori ir noteikta par braukšanas kuģa, un VR2 un VR4 tiek izmantotas, lai regulētu fluorescences augstumu, un kreiso un labo caurules, lai panāktu konsekventu fluorescences no divām caurulēm 4. Cauruļu savienojums: paplašinājuma ligzdas pin ir pielodēti ārā, un tas ir saistīts ar attiecīgo terminālu skaits no vadītāja kuģa saskaņā ar krāsu svina stieple (piegādes pievieno instalācijas instrukcijas) 5, bāzes tiek izgatavotas universālā mazo deviņu kāju cauruļu keramikas caurule sēdekļa priekšējā montāžas caurumu attālums 28mm, paneļa atvēršana: 18mm 6, PCBA vadu: ainR / ainL: kreiso un labo kanālu audio signāla ieejas G: zemes 250V: (DC), Pa kreisi un pa labi spaiļu bloka sērijas numurs un apraksts: 1. Pievienojiet vārtiem, (6E2 caurules signālu injekcijas pin), lai ligzdā 1. pin 3, pievienojiet katodu, cauruļu sēkļa kājām, lai veiktu trešo kāju ligzdas 7, kas saistīti ar kontroles režģis, ko lieto, lai kontrolētu luminiscences augstums caurules, septītajā bāzeligzda 8, kas saistīti ar anoda, 6E2 caurules barošanas kājām, ņem 8 kāju caurules Adatas, 4. un 5. punktu galvenes ir kvēldiega piegādes tapas (6.3 V piegādes) Piezīme: divas caurules ir savienotas paralēli 6.3 V strāvas piegādi!Tas izmanto tikai veids, luminiscences kolonnu, lai parādītu izmaiņas amplitūdas skaņas signālu, lai skaņas signālu, tiek mainīts no dzirdes ar redzes (vizuālo efektu). 3. Parametri divām caurulēm, ir pretrunīgi, jo individuālās atšķirības 6E2 caurules.Pēc tam, kad apgaismojums, fluorescence augstumu no divām caurulēm nav vienādi.Divu cauruļu pavedieni ir savienots virknē, lai ņem 12V barošanas!Note2: 100K nostāju DIY komplektu, metināšanas pretestība būtu 120K.

Tagi: v caurules pastiprinātājs, hifi fet pastiprinātāju, audio auto, modul pastiprinātājs valde, phono preamp, vu metrs, nagu pārskaitījumu, amplifi audio, led bloks, pure audio pastiprinātājs.


( 2 Novērtējums )

Daudz.