1PC WIFI IS INFRASARKANAIS Tālvadības WiFi-ir pults Smart Hub Mājas Blaster Bezvadu Tālvadības pults, lai Alexa/Echo/Google Home

€4.27


1PC WIFI IS INFRASARKANAIS Tālvadības WiFi-ir pults Smart Hub Mājas Blaster Bezvadu Tālvadības pults, lai Alexa/Echo/Google Home

Apraksts:

100% Pavisam Jaunu un Augstas Kvalitātes!

APP:tuya/smart dzīve

Kontroles IS ierīces ar Tuya Smart App vai Smart Dzīves App jebkur, jebkurā laikā.Pagrieziena jūsu pamata mājas ierīces smart ierīces un padarot dzīvi gudrāka un ērtāk.

Atbalsta 50,000+ IS (38KHz IS tikai, ne RF) kontrolē ierīces, ieskaitot Gaisa Kondicionētājs, TV, TV Kaste, DVD, Audio, Personal Video Recorder, uztvērējs un vairāk.

Ar lielu IS datu bāzi, kas aptver 98% IR tālvadības funkcija, tā var automātiski atjaunināt uz mākoņa arhitektūras pakalpojumu.

Saderīgs ar Alexa/Echo, Google, Home, lai varētu izmantot balss vadību, TV, STB, Gaisa Kondicionieri un Ventilatori.Ierīce atbalsta tikai 2.4 G WiFi.

Uzziniet jūsu DIY INFRASARKANO staru tālvadības kontrolieris, ja ierīces modelis nav pieejams.Opciju, lai programma jūsu ierīces funkcijas, ja dažu mākonis datu nav pieejama.

Savukārt viss, INFRASARKANO staru tālvadības kontrolieri vienā APP viedtālrunis/planšetdators(Max.Skaits tālvadības pults, jūs varat kopēt ir neierobežots).

Jūs nekad bothered ar trūkstošo tālvadības pults, teikt ardievas, lai haoss un saglabāt bezrūpīgu dzīvi!

Specifikācijas:

Produkta nosaukums:WiFi-IR Universālā Tālvadības

Atbalsta platformas-Android, ios

Diapazons aptver:360 °

Ieejas jauda:DC 5V/1A

INFRASARKANO staru Frekvence:38K

WiFi atbalsts:2.4 g 802.11 b/g/n

Paketē Iekļauts:

1*WiFi-IR Universālā Tālvadības

1* USB Kabelis

1* Lietotāja Rokasgrāmata

Piezīmes:

Piezīme: Pirms pievienojat šāda veida ierīcēm, lūdzu, pārliecinieties, vai ir ierīces, kas ir tuvu jūsu ierīci bez kaut starp viņiem abiem.

b, Centrālās maksimālais attālums: 10m(bez sienas)

Tagi: infrasarkano staru uztvērējs tālvadības pults, myq, wifi, hub, smart home, blaster is, lēti, wifi, hub, Siri, alexa, hts2, echo, tv wifi.


( 1 Novērtējums )

Daudz.