28PCS Kaķu Rotaļlietām, Uzstādīt Funny Kaķis Stick Bell Bumbu Spalvu Rotaļu Tunelis Zivju Peli Spalvas Interaktīvais Kaķis Kaķis Spēlēt Rotaļlieta Kaķis Piederumi

€11.40


28PCS Kaķu Rotaļlietām, Uzstādīt Funny Kaķis Stick Bell Bumbu Spalvu Rotaļu Tunelis Zivju Peli Spalvas Interaktīvais Kaķis Kaķis Spēlēt Rotaļlieta Kaķis Piederumi

Aizzīmju Punktiem: 1、28pcs Value Pack Kaķu Rotaļlietām: 28pcs kaķis rotaļlietas saliekams kaķa tunelis, zivis, kaķi teaser zizli, interaktīvas spalvu rotaļlietas, pūkainu peles, sprogot bumbiņas un utt.Šī šķirne pack rotaļlietas atbilst visiem kaķiem vajadzībām, saglabājot jūsu kaķis ir interesanti.

2、Augstas Kvalitātes un Drošu Rotaļlietas: Šīs interaktīvās kaķis teaser rotaļlietas ir izgatavotas no netoksiskiem materiāliem,un tie ir ļoti izturīgi un noderīgi.Visas krāsvielas krāsu, kas ir droši par savu kaķi un draudzīgs videi.

3、Aizņemts & Veselīgas Kaķis: Mudina īstenot, izmantojot vatelīns, kicking un perforācijas jautri ar cat bumbiņas un teaser zizli.Dodiet savam kaķim veids, kā atbrīvot savu enerģiju ar šo combo pack izklaides rotaļlietas.

4、Interactive Play Rotaļlietas: Spēlēt palīdz jaunajiem kaķēniem, " fiziskā attīstība un koordinācija.Jums tiks kļūst labāk iepazīt un tuvoties viņiem, kad jums ir spēlēt kopā ar šiem, dažādas rotaļlietas.

5、Lielais Svētku un Dzimšanas dienas Dāvanu Par Savu Kaķi: Kaķis kitty rotaļlietām, kas nodrošina ikdienas uzdevums, un garīgās stimulācijas, lai jūsu pet.

Funkcijas:

1. 28pcs Value Pack Kaķu Rotaļlietām: 28pcs kaķis rotaļlietas saliekams kaķa tunelis, zivis, kaķi teaser zizli, interaktīvas spalvu rotaļlietas, pūkainu peles, sprogot bumbiņas un utt.Šī šķirne pack rotaļlietas atbilst visiem kaķiem vajadzībām, saglabājot jūsu kaķis ir interesanti.

2. Augstas Kvalitātes un Drošu Rotaļlietas: Šīs interaktīvās kaķis teaser rotaļlietas ir izgatavotas no netoksiskiem materiāliem,un tie ir ļoti izturīgi un noderīgi.Visas krāsvielas krāsu, kas ir droši par savu kaķi un draudzīgs videi.

3. Aizņemts & Veselīgas Kaķis: Mudina īstenot, izmantojot vatelīns, kicking un perforācijas jautri ar cat bumbiņas un teaser zizli.Dodiet savam kaķim veids, kā atbrīvot savu enerģiju ar šo combo pack izklaides rotaļlietas.

4. Interaktīvās Spēlēt Rotaļlietas: Spēlēt palīdz jaunajiem kaķēniem, " fiziskā attīstība un koordinācija.Jums tiks kļūst labāk iepazīt un tuvoties viņiem, kad jums ir spēlēt kopā ar šiem, dažādas rotaļlietas.

5. Lieliskas Brīvdienas un Dzimšanas dienas Dāvanu Par Savu Kaķi: Kaķis kitty rotaļlietām, kas nodrošina ikdienas uzdevums, un garīgās stimulācijas, lai jūsu pet.

Specifikācija:

Nosaukums: 28 Kaķu Rotaļlietas

Krāsa: random krāsa

Objekts: kaķis

Iepakojuma Saraksts:

28*Kaķis Rotaļlietas

Tagi: kaķis teaser, kaķis rotaļlietas interaktīvas daudz, trusis tuneli, kustības kaķis rotaļlietas interaktīvas, pērtiķis interaktīvās rotaļlietas, rotaļlietas kaķis interaktīvā, bumbu kaķis rotaļlietas, kaķu rotaļlieta tuneli, hot cat interaktīvās rotaļlietas, pet rotaļlietas interaktīvas.


( 0 Novērtējums )

Daudz.