IVSTA TR90 Silikona Recepšu Brilles Sporta Vīrieši Tuvredzība Datoru Anti Zilā Gaisma Pretbloķēšanas Rāmis Optisko Basketbols Futbols

€4.92


UZMANĪBU:

1.Mēs Dropshipping, mēs varam nosūtīt jums skaidru priekšstatu wthout ūdenszīme.

2. Mēs esam factory direct Vairumtirdzniecība, mēs varam arī darīt OEM drukāt savu logo !Vai mēs varam pielāgot savu vārdu rāmī.Vai drukāt jūsu ģimenes\Bērni\Draugu nosaukums objektu, jūs varat nosūtīt rāmi kā dāvanu par viņiem!

Lūdzu, sazinieties ar mums drukāt logo/nosaukumu !

UZMANĪBU: Šis rāmis ir lēcas ir bez grāda,jums ir nepieciešams maksāt, lai pielāgotu Tuvredzība/Hyperopia/Astigmatisms/Ambliopija/Progressive/Bifocal/Multifokāla/Phototromic lēcas ar dioptriju!Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums ↓↓↓ Mēs samazināt un likt lēcas rāmī jums ! 1.Kā tas Blue Ray ievainots mūsu acīm?jo hev gaismas 400-500mm,tur ir daudz zilo gaismu,viņi, tāpat kā daudzi naži izurbt mūsu acīm, tie ļauj mūsu acis var būt atvērtas,un mēs jūtam sāpes un pietūkums,zilā gaisma ietekmē mūsu darbu un dzīvi. 2.Gadījumā Lietotājs: Ikviens, kas izmanto Digitālo Produktu: 3A. ↓ ↓ ↓ Bez valkā mūsu IVSTA anti zili stari, brilles, jūs sajutīsiet žilbinošas,un jūtu nogurumu.(ekrāns ir pārāk gaišs)

3B. ↓ ↓ ↓ Kad valkājot mūsu IVSTA anti zili stari, brilles,jūs jūtaties daudz ērtāk.

Tagi: cikla brilles tuvredzība, studentu zilā gaisma brilles, tuvredzība, sporta, rāmja stikla, basketbola stikla, rāmis tuvredzība, pakāpeniski zilā gaisma brilles, stikla tuvredzība, IVSTA, zilā ir mierīga brilles.


( 1 Novērtējums )

Daudz.