Unisex USB Uzlādes Elektriskās Apsildāmās Zolītes ar tālvadības slēdzi, bezvadu kāju siltāks par medību, zvejas pārgājieni, kempings

€32.82


Unisex USB Uzlādes Elektriskās Apsildāmās Zolītes ar tālvadības slēdzi, bezvadu kāju siltāks par medību, zvejas pārgājieni, kempings

Aizzīmju Punktiem: 1、Paturiet Kājas Siltā Ziemā: Paturiet kājas siltā ziemā, novēršot aukstuma un apsaldējumus.

2、Var Samazināt: ir yardage griešanas līnijas uz zoles virsmas, var samazināt līdz vajadzīgajam izmēram, un arch efektu, labāk fit un ērti.

3、Tālvadības pults: Temperatūras tālvadības ierīci, dažādas pogas uz tālvadības pults tiek izmantotas, lai kontrolētu dažādus darbības režīmus, controltemperature atbilstoši savām vajadzībām.

4、Iebūvēts Litija Akumulators: Iebūvēts litija akumulators, kas ir gatavi izmantot, kad pilnībā uzlādēts, nav nepieciešams, lai tie akumulators, nav nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar strāvas avotu.

5、Vairākas Funkcijas: Var atbrīvot tālu infrasarkano staru kad silda, veicinātu asinsriti, novērš pēdu apsaldējumus, noņem menstruācijas, stiprinātu asins, mazināt nogurumu, utt.

Apraksts:

Pēc palaišanas, augsta līmeņa, var sasniegt 60 līdz 65°C, lietošanas laiks apmēram 3-4 stundas, vidējais līmenis var sasniegt 50-55°C, izmantot laiku, aptuveni 4-5 stundas, zema līmeņa 40-45°C, izmantot laiku, apmēram 6-7 stundas.

Specifikācija:

Zolīte baterijas spriegums: 3.7 V

Zolīte akumulatora kapacitāte: 2000 mAh

Akumulatora ekspluatācijas laiks-vairāk nekā 500 cikliem

Uzlādes metode: Tips-C interfeiss, ērta uzlāde

Specifikācija: Eiropas standarts, Amerikāņu standarta

Izmērs: S35-40, L41-46

Materiāls: EVA

Kopējais svars: aptuveni 470g

Ārējā iepakojuma izmērs: aptuveni 32*12*5cm/12.6*4.72*1.97 jo

Izmērs(aptuveni):

mazo 25cm/9.84 ilgi un 8cm/3.15 plašā

liela 28cm/11.02 ilgi un 9cm/3.54 plašā

Iepakojuma Saraksts:

1 Pāris no Apkures Zolītes

Tālvadības Pults*1

Maksas Vadītājs*1

2-in-1 Uzlādes Kabelis*1

Manual (manuāli)*1

Tagi: sieviešu silikona zolīte, usb apkures plāksne, kāju siltāks, kāju sildītājs, kāju pedālis slēdzi, kājas slēdzis ģitāra, pedālis, usb sildītājs, kāju slēdzis usb, ziemā silda zolīte, plānas apsildāmās zolītes.


( 0 Novērtējums )

Daudz.