SOONHUA Krāsains GAB 3 USB Ports Universāls Ātrās Uzlādes Lādētāja Indikators Adapteris Ar ES un ASV Plug iPhone Samsung S6 Malas

€5.59


SOONHUA Krāsains GAB 3 USB Ports Universāls Ātrās Uzlādes Lādētāja Indikators Adapteris Ar ES un ASV Plug iPhone Samsung S6 Malas Uzlādes Izgatavots Gudrāki Veidot smart technology atklāt visas pievienotās ierīces, regulēt izejas attiecīgi, un nodrošina konstantu spriegumu, lai samazinātu uzlādes laiks.Krāsains PC un Kristāla Skaidrs Akrila Divlīmeņu Shell Apvienot PC un Akrila Materiāli, ne tikai labu izskatu, bet arī aizsargā lādētāju no augstās temperatūras un uguns bīstamību. 100% Droša Uzlāde Pārlādēšana, pārkaršanu , pie Varas, Pār Valūtas, Nekā Spiedienu, Augsta Temperatūra un īssavienojumu aizsardzība.Vienkāršs LED indikators var Viegli saprast, ja lādētājs nav pareizi pievienots strāvas kontaktligzdai, pateicoties iebūvētajai LED indikators.Uzlādes Ātrums: Visiem iphone, ipod iekārtas mūzikas atskaņošanai ir 1A Izejas ; Visiem iPad ir 2.4. Jauda Max Android Telefonus: Samsung Galaxy S6 / S6 Malas, Samsung Galaxy S5, S4, S3, S2, Galaxy Note 2, 3; Motorola Droid RAZR MAXX, Motorola X; HTC One X V S, uc ir 1.A 2.4. Produkciju Par Amazon iekurt ir 0,5 Uz Citām Ierīcēm: Visus USB uzlādes ierīces ir 1.A 2.4. Produkciju.Iepirkšanās Piezīme: 1. Piederums TIKAI, mobilais tālrunis nav iekļauts. 2. Postenis krāsu parādīts fotogrāfijas var būt rāda nedaudz atšķirties no datora monitora, jo monitori nav kalibrēti pats.Paketē iekļauts: 1 * 3 usb lādētāja ( ASV vai ES, ir atkarīgs no jūsu izvēles)

Tagi: rūpniecības usb lādētāja, 18650 bms usb, akumulatora izlādes aizsardzība ķēdes, akumulatoru lādētāju, micro, usb turbo lādētāju, micro usb li, 5v 2a power bank lādētāju valdes uzlādes ķēde, nano usb lādētāja, azdent usb lādētāja, tp4056.


( 1 Novērtējums )

Daudz.