Drošības Caurspīdīga Putekļu Necaurlaidīgas Aizsargbrilles Elpojošs Drošības Anti-vēja Brilles, Briļļu Šļakatu Aizsargs Anti-Virus Kāpas Aizsardzība

€6.24


Apraksts:

Strādāt kopā, lai cīnītos pret Vīrusu!Mūsu Anti-Virus Iespļaut Siekalas Brilles ir izgatavotas no augstas kvalitātes polikarbonāta nodrošina pretvīrusu, antisplash un pat anti-miglas aizsardzību jūsu acīm.Jums ir nepieciešams, šādu Anti Virus Brilles sev, draugiem un ģimenes locekļiem saskaņā labi kārta aizsardzību.Tie nav tikai darbs par šo īpašo laiku.Mēs varam pārvarēt grūtības, vienlaikus aizsargājot sevi un apkārt cilvēki arī.

Funkcijas:

Visu apkārt Aizsardzība: Šo aizsargbrilles funkcija anti-spļaut, anti-splash, pretvēja un smilšu pierādījumu veiktspēju, kā arī augstu gaismas caurlaidību, nodrošinot gapless aizsardzību jūsu acīm. Antivīrusu Funkcija: Var efektīvi aizsargātu jūsu acis no tieša kontakta ar mikrobiem, kas satur splash vai iespļaut. Augstas Izšķirtspējas Objektīvs: Izgatavoti no super izturīga polikarbonāta, aizsargbrilles ir lielisks nulles, valkā un nometiet pretestību, kas var efektīvi novērst tās ietekmi uz jūsu acīm. Lietotājam draudzīga ierīce: Ar paplašinātu tempļi ar slēģi ļauj sabiedrība, ērts un elpojošs valkā ilgāku laiku. Viegls, piemērots Visiem Gadījumiem: Varat valkāt jūsu tuvredzīga brilles nēsājot šo aizsargbrilles.Piemērots izmantošanai slimnīcu, āra valkā, lab vai būvlaukumā, utt. Anti-miglas Konstrukciju, Lai Nodrošinātu Skaidru Skatu(Tikai BBS-3): Pieņemot anti-miglas pārklājumu uz brilles, aizsargbrilles, var izvairīties no miglošanas uz brillēm, tāpēc, ka jūsu skats būs skaidrs, visas reizes zem dažādiem stāvoklī.

Specifikācijas:

Produkta Nosaukums: Aizsargbrilles Krāsa: Caurspīdīga Pēc izvēles: 1 X BB-2 Aizsargbrilles + Objektīvs Auduma Vai 1 X BB-2 Aizsargbrilles Vai 1 X BBS-3 Aizsargbrilles Lēcu Biezums: 2.0 mm Lēcu Materiāls: Polikarbonāts Objektīva Platums: 146mm Caurlaidība: 95 Dioptrijas: 75 Rāmja Materiāls: PC Funkcijas: Anti-spļaut, Anti-splash, Vējš,+Smilšu Pierādījums, Augstu gaismas Caurlaidības koeficientu, Anti-fog( BBS-3 ) Tempļi Pagarināt: 135mm Izmēri: 160*56mm Svars: 43g

Iepakojums Saraksts:

1 X BB-2 Aizsargbrilles + Objektīvs Audums Vai 1 X BB-2 Aizsargbrilles Vai 1 X BBS-3 Aizsargbrilles

Tagi: stikla darbu, sejas maska vīruss, goggle vīriešiem, anti vīrusu programmatūras, stikla slēpošanas, grila iesma, pretvīrusu pc, maska vīruss, antivīrusu sejas maska, aizsargāt vīruss.


( 1 Novērtējums )

Daudz.