Velosipēdu Stāvvietas Drošības Sprādzes Bremžu Āķis Slīpums Stāvvietas Bloķēšanas Motociklu Bremžu Bloķēšanas Āķis Velo Piederumi Grūts, Izturīgas Accessorie

€4.92


Funkcijas:

1、Praktiskai Lietošanai: Kad motociklu vai velosipēdu stāvēšanai uz nelīdzenām ceļu, tā nevar stāvēt stabili.Šis produkts var āķa bremžu sviras bremžu bremzes, kas ir līdzvērtīgs rokas bremzes automašīnas, novēršot nepatikšanas apstāšanās nestabilitāti.

2、Viegls un Pārnēsājamo: stāvas nogāzes autostāvvieta nav kaitinošas, seifs mazais palīgs.

3、Kvalitātes Materiāls: Izgatavots no izturīga ABS materiāla, tas ir stingrs un izturīgs, un tas ir izturīgs pret spiedienu.

4、Plaši Piemērojama: Šis produkts ir piemērots vairumam velosipēdu un motociklu.

5、Silts Padoms: Lūdzu, pievērsiet uzmanību diametrs auto saķeri, skatiet izmēri produkta zemāk, ja lielumu starpība ir liela, tā var būt izmantoti, lūdzu, pārliecinieties, lai nopirkt atkal!

Specifikācija:

Nosaukums: Stāvbremzes Bloķēšanas Āķis

Materiāls: ABS

Krāsa: oranža

Iepakojuma Saraksts:

1*bremzes bloķēšanas āķis

Silts atgādinājums: 1. Visas bildes ir profesionāli kalibrēts.Tomēr, ņemot vērā dažādos apkārtējās gaismas un dažādas displeja iekārtas Iestatījumus, attēlus un objektus, jūs redzat, var būt nedaudz neobjektīvs. 2. Dati tiek novērtēti manuāli, tur var būt neliela novirze, bet tas neietekmēs izmantošanu.

Tagi: etook motociklu bloķēšana, dokitmilu ciclismo, durvju atslēga, pilsētas motociklu bloķēšana, lego slīpums, domēna, velosipēdu aksesuāri vispārīgi, cubrebotas ciclismo, velosipēdu aksesuāri bontrage, bloķēt slīpums.


( 2 Novērtējums )

Daudz.