Smart WiFi Bērniem Digitālās Fotokameras Karikatūra Kaķis HD 1080p Studentu Ceļojumu Kamera Rotaļlietas Āra Fotogrāfija Aksesuārus, Bērnu Dzimšanas dienas Dāvana

€22.19


Aizzīmju Punktiem:

1、Bērniem Kamera: 12 miljoniem pikseļu un 1080p HD video, F1.8 lielu apertūru, 120° platleņķa, 2 collu LCD displejs, līdz 1920x1080P video.Ievērojami uzlabota foto skaidrība, salīdzinot ar citiem bērniem kamerām tirgū.Tas ir ideāls sākumpunkts, attīstīt bērnu fotografēšana hobiji vai uzlabot savas fotogrāfijas prasmes.

2、WIFI Funkcijas: Sinhronizēt ar mobilo tālruni, celt WIFI uzsākt hotspot, var saprast, tiešā savienojuma 10 metru, pārsūtītu fotoattēlus un videoklipus mobilajā tālrunī, izmantojot PROGRAMMU reālā laikā, šaušana, pārlūkot, lejupielādēt, rediģēt un koplietot fotografēšanas darbojas uz mobilo tālruni, ļauj reālā laika pārraidi, ātrāk, vienkāršāk un gudrāk.

3、Izskats: Trīs krāsas, brīva izvēle, gudrs karikatūra kaķēns-patīk izskats, ērts un drošs rokturis pieredzi, gluds ķermenis dizains, ērtāk bērniem turēt, drošāku lietošanu, vairāk profesionālas fotografēšanas, tas ir visvairāk bērniem labas dāvanas.

4、Lietošanas Laiks un Atmiņa: 600MM akumulatora kapacitāte, 5V ieejas jauda, 3-4 H uzlādes laiks ir 4-5H fotokameras laiks, līdz 32G atmiņas paplašināšana (šo preci nav iekļauta atmiņas karte, ir nepieciešams iegādāties atsevišķi), kas var tikt uzstādīta pēc pieprasījuma 8G/16.G/32G atmiņas karti.

5、Ērta Uzlāde: USB portatīvā lādēšanu, ērta uzlāde, portatīvo uzlāde ar USB datu kabeli, viegli darboties, viens solis ierakstu, vienkāršs dizains, vienas mācību, kas speciāli izstrādāti bērniem, vecumā no 3-12, vienkāršu pogas, viegli iemācīties, atvērt bērnu Bērnības jautri.

Funkcijas:

1. Bērniem Kamera: 12 miljoniem pikseļu un 1080p HD video, F1.8 lielu apertūru, 120° platleņķa, 2 collu LCD displejs, līdz 1920x1080P video.Ievērojami uzlabota foto skaidrība, salīdzinot ar citiem bērniem kamerām tirgū.Tas ir ideāls sākumpunkts, attīstīt bērnu fotografēšana hobiji vai uzlabot savas fotogrāfijas prasmes.

2. WIFI Funkcija: Sinhronizēt ar mobilo tālruni, celt WIFI uzsākt hotspot, var saprast, tiešā savienojuma 10 metru, pārsūtītu fotoattēlus un videoklipus mobilajā tālrunī, izmantojot PROGRAMMU reālā laikā, šaušana, pārlūkot, lejupielādēt, rediģēt un koplietot fotografēšanas darbojas uz mobilo tālruni, ļauj reālā laika pārraidi, ātrāk, vienkāršāk un gudrāk.

3. Izskats: Trīs krāsas, brīva izvēle, gudrs karikatūra kaķēns-patīk izskats, ērts un drošs rokturis pieredzi, gluds ķermenis dizains, ērtāk bērniem turēt, drošāku lietošanu, vairāk profesionālas fotografēšanas, tas ir visvairāk bērniem labas dāvanas.

4. Lietošanas Laiks un Atmiņa: 600MM akumulatora kapacitāte, 5V ieejas jauda, 3-4 H uzlādes laiks ir 4-5H fotokameras laiks, līdz 32G atmiņas paplašināšana (šo preci nav iekļauta atmiņas karte, ir nepieciešams iegādāties atsevišķi), kas var tikt uzstādīta pēc pieprasījuma 8G/16.G/32G atmiņas karti.

5. Ērta Uzlāde: USB portatīvā lādēšanu, ērta uzlāde, portatīvo uzlāde ar USB datu kabeli, viegli darboties, viens solis ierakstu, vienkāršs dizains, vienas mācību, kas speciāli izstrādāti bērniem, vecumā no 3-12, vienkāršu pogas, viegli iemācīties, atvērt bērnu Bērnības jautri.

Parametrs:

Nosaukums: Bērnu Digitālā Kamera

Chipset: Jerry 5601

Leņķis: 170°

LCD displejs (izmērs / veids / punkti): 2.0 collas

Video izšķirtspēja: 1920X1080p @ 30fps

Video formāts: H. 264

Foto izšķirtspēja: 12.0 MP (rezolūcija tiks noteikti vēlāk)

Attēla formāts: JPG

Mikrofons / iebūvēts skaļrunis: 1W

Uzlādes režīms: USB uzlāde

Ieejas jauda: 5v

Akumulatora kapacitāte: 600MM

Iebūvēta atmiņa: nav

Maksimālā atmiņa: 32G (nav iekļautas)

Gaismas avota frekvence (noklusējuma): 50Hz

Amats: 10mi WIFI direct savienojums, atbalsta TF kartes lasīšana, video filmēšanu, foto, USB savienojums

Krāsa: 3 krāsās (rozā, zils, dzeltens)

Saraksts:

1*Bērniem kamera

1*USB maksas kabeli

1*Lietošanas rokasgrāmata

1*Siksniņa

Tagi: bērniem kamera ģimenēm, foto digitālās fotokameras canon, rondaful bērniem kamera, velosipēds ronda, cam kaķis, kamera ccd hd, 4k kamera, amkov, kameras video, kameras bērniem.


( 2 Novērtējums )

Daudz.