1gb 10,5 cm 1/18 Blind Kaste Noņemams Karavīrs Modeļa ASV Armijas Īpašo Taktika Komandas Modelis Augsta Quatity - ( Random Karavīrs )

€21.50


1gb 10,5 cm 1/18 Noņemams Karavīrs Modeļa ASV Armijas Īpašo Taktika Komandas Modelis ar Augsta līmeņa Samazinājums - ( Random Karavīrs Piegādes )

Funkcijas:

.Pilna Ķermeņa Kustamo: produkts ir loceklis no ASV Armijas īpašo taktikas komanda.Locītavas ir pārvietojami un struktūra ir skaidri redzams.

.Karavīri ir labi aprīkoti, un var ievietot dažādu stilu dažādība.Lielisks pigmenti ir roku apgleznoti ar profesionālu tehniķu, kas ir nesalīdzināmas ar tām pašām specifikācijām tirgū.

.Izsmalcinātu Vadītājs Griešanai: izpausme ir reāla, un katra varoņa raksturs var būt guessed, atbilstoši raksturlielumiem katra komandas dalībnieka.

.Kopumā Izsmalcinātu: īpatsvars mazo meistarība eleganti iepakots, reāli un sci-fi stilā, ideāla kombinācija.

.Kolekcijas Vērtība: pirmās klases kvalitātes un ļoti kolekcionējamus vērtībā, prece tiks masveidā reizi dažos gados.

.Var izmantot kā mājās, kafejnīcā, restorānu, bāru, veikalu, biroju un citu rotājumi, izsmalcinātu dizainu un lielisko darbu, ko varētu izcelt varonis ir garša, atstāj labāku iespaidu uz citiem cilvēkiem,

.Labākā Dāvana: produkts ir ideāli piemērots dzimšanas diena, Ziemassvētki, Pateicības, Atpakaļ uz Skolu, Valentīna Diena, draugiem, ģimenes un skolotāji.

.Produkts ir piemērots cilvēkiem, kas vecāki par 14 gadiem.

Specifikācijas:

.Krāsa: Kā Parādīts Attēlā ( Izlases Karavīrs )

.Materiāls: PVC

.Produkta Augstums: 10,5 cm

.Produkta Svars: 80 °

.Iepakojuma Izmēri: 10 x 15 x 15cm

.Iepakojuma Svars: 150g

.Iepakojums: Kaste

Iepakojuma Saturs:

.1 x Karavīrs Modelis ( Random Karavīrs )

Tagi: rūtiņu spa, asv veselības produkts, skārda kaste, lai lūpu balzams, ķermeņa kāju shaper, asv produkta, asv militārie produkti, žetons krājumi x, dāvanu kastes papīra kārbas spilvens, autentiskie krājuma x frāze, kvadrātveida frāzi x.


( 0 Novērtējums )

Daudz.