EFERO Pīlings Kājām Maska Noņemt Atmirušās Papēžiem, Pēdu Pīlinga Maska Pedikīrs Zeķes Pēdu Plāksteri Kājām, Skrubis, Maska, Kāju

€2.54


modname=ckeditor

modname=ckeditor EFERO Pīlings Kājām Maska Noņemt Atmirušās Papēžiem, Pēdu Pīlinga Maska Pedikīrs Zeķes Pēdu Plāksteri Kājām, Skrubis, Maska, Kāju

Lietotāja Rokasgrāmata pareizas lietošanas ir ļoti svarīgi, būs ietekme uz spēkā kāju maska.

1. mazgāt un mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc tam nosusiniet pēdas. 2. lietotu šķērveida samazināt zīmogu kāju maska iepakojumā. 3. nodiluma pēdu maska, mēs ieteicams valkāt pāris normālas zeķes ārpusē, lai nodrošinātu pietiekamu kontaktu ar būtību. 4.izņemiet kāju maskas pēc 35-95 min, pēc tam tīra ar kājām. 5. Lielākā daļa cilvēku sākt ar peel off atmirušās pēc 48 stundām izmantošanas, bet sakarā ar dažādu ādas tipu, kāds var vajadzībām, lietot 2-3 pāri, lūdzu, izmantojiet kāju maska vēlreiz 48 stundas vēlāk. 6. nelietojiet masku, ja jums ir aktīva samazināt vai brūces. 7. mēs iesakām, lai jūs mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc 48 stundām lietošanas.

Piezīme: Pēc tam, izmantojot aptuveni 3 līdz 5 dienas, atmirušās pakāpeniski nokrist, 5-7days šajā procesā.Jo ikvienam ir vielmaiņas atšķiras, tā nokrišanas laiks ir arī atšķirīgs.

Pakete Ietver: 1pairs Kāju Maskas

modname=ckeditor

Tagi: grims maska, atbrīvoties maska, detox kāju plāksteris, spalvu kaklasaiti, kāju vanna massag, pēdu maskas, kāju pedikīrs mājas, pēdu pīlings, silikona balts mitrinoša želeja papēža zeķes, lanbena kāju pīlings, maska.


( 1 Novērtējums )

Daudz.