Velosipēdu Labošanas Rīks Allen Uzgriežņu Atslēgu Komplekts Velosipēdu, Kalnu Velosipēds Leģēta Tērauda, Mini Sprūdrata Uzgriežņu Atslēgu Komplekts Ar Velosipēdu Labošanas Instrumentu Komplekti

€9.03


Funkcijas:

*1. Augsts griezes moments, nodiluma izturība, divi-veids, izliekums, mini sprūdrata uzgriežņu atslēga, vieglmetāla materiāls/mazo un izsmalcinātu/viegli izmantot.

*2. Ar sprūdrata rokturis ir izgatavots no leģētā tērauda.Virsmas rokturi, hromēts, kas nav viegli koroziju un rūsu.Tā stiprina cietība/nodilumu un uzlabo spilgtumu.Turpgaitas/atpakaļgaitas slēdzis dizains darbība ir vairāk racionāls un ērti.

*3. Viengabala molding, leģēta tērauda materiāls ir izturīgāks, izmantojot leģēta tērauda materiāla, viengabala formēšanas procesā, ar augstu cietību un izturību.

*4. Divvirzienu darbību, divvirzienu sprūds ierīci, sprūdrats ritenis var pārslēdz no kreisās uz labo, un uzgriežņu atslēgu var pagriezt uz priekšu un atpakaļ, uz divu veidu darbību, kas ir vairāk racionāls un ērti.

*5. Tās uzstādīšana ir vienkārša, magnētisko kopīga ir ērtāk, operācija ir vienkārša, vienkārši ielieciet adapteri, ērti un ātri.

*6. Izsmalcinātu un mazs instruments, maisiņu, instrumentu soma ir maza un izsmalcinātu, ar vienu roku, un ērti uzglabāt.

*7. Ņemt to ar jums, sānu clip dizains ir viegli veikt, un sānu clip dizains ir pieņemts, kas ir maza un viegli veikt.

*8. Plašākas, ar paplašināto klāstu izmantot, sprūdrats divvirzienu uzgriežņu atslēgas, pagarināt pagarinājuma stienis, kopā ar plašu izmantošanu.

Specifikācija:

Preces Nosaukums: Mini Sprūdrata Uzgriežņu Atslēga

Materiāls: CR-V hroma vanādija tērauda

Izmērs: 104*23mm

Svars: 300g (kopējais svars, ar spilvenu)

Īpašības: mazs un pārnēsājams/viegli izmantot

Savienotājs: 2/2.5/3/4/5/6/8mm iekšējais sešstūris/T10T25/PH2

Produktu Saraksts:

1 Komplekts Sprūdrata Uzgriežņu atslēga

Atgādinājums:

1. Visas bildes ir profesionāli krāsa-kalibrētas, bet sakarā ar dažādu apkārtējo gaismu un dažādas displeja ierīces iestatījumus, attēlus, kas jums redzēt un priekšmetus, kas paši, iespējams, ir dažas novirzes, lūdzu, saprast.

2. Dati tiek manuāli mēra, tur var būt dažas novirzes, bet tas neietekmē to lietošanas.

Tagi: riteņbraukšana grupu, kas izveidota, uzgriežņu atslēgu komplekts, sprūdrata uzgriežņu atslēga, pro velosipēdu instrumentu komplekts, antīko velosipēdu, velosipēdu aksesuāri vispārīgi, hazet dinamometrisko atslēgu, cubrebotas ciclismo, mtb rīks, velosipēds rīks.


( 1 Novērtējums )

Daudz.