Hape Deviņi Puzzle Sešu sided 3D Mozaīkas Klucīši Puzles, Koka Paplātes Uzglabāšana, Rotaļlietas Bērniem, Bērnu Izglītības Smieklīgi Spēles, Bezmaksas Piegāde

€18.75


Hape - Lielo zīmolu ir uzticams!

Atšķirīgs no citu lētu produktu,uz Hape rotaļlietas ir simbols dzīves kvalitātes bagāts.

Produktu Apraksts

1.Sniegt labāko rotaļlietas, dāvanu jūsu bērnam. 2.Izvēlēties drošas rotaļlietas jūsu bērniem. 3.Tas 's arī laba dāvana draugiem un ģimenei.

Zīmola Stāsts

Patīk Spēlēt Mācīties Hape rotaļlietas ir paredzēti, pirmkārt un galvenokārt bērniem.Katrs produkts ir izstrādāts, lai uzlabotu bērna attīstības prasmes.Hape, uzskata, ka nākotne sākas un pieder pie mūsu bērniem.Mūsu pienākums ir atstāt tos ar bezgalīgām iespējām, nav neatrisināmu problēmu.Mūsu rotaļlietas ir radīti, lai iedvesmotu spēlēt, mācīšanās, un izpētīt pasauli, kurā mēs dzīvojam, caur atbildīgu biznesa praksi, mēs tiecamies atstāt pasaules labākā stāvoklī, nekā tad, kad mēs to saņēma.

Tagi: kinētisku metāla, krāsu puzzle, gudrs locīšanas uzglabāšana, cuben uzglabāšanas plaukts, koka kubs uzglabāšanas kastes, hape vilcienu, puzzle kārtotāja reņu, puzzle reņu, jigsaw šķirošanas paplātes, kuba plaukti uzglabāšanai.


( 0 Novērtējums )

Daudz.