Pinus longaeva CE, FCC, ROHS 10G/H Augsta koncentrācija kvarca caurule ozona ģenerators komplekts Melns ozona caurules modulis ozona PSU

€48.93


Patentēts produkts, augsta ozona koncentrācija, mazākas, lielākiem siltuma izkliedi jomā, zemākas temperatūras paaugstināšanos, augstas efektivitātes, ilgāks kalpošanas laiks, iebūvēta 316L nerūsējošā tērauda bezšuvju tērauda caurules.Produkta attēls: (Ja produkts darbojas, ir bez elektrības uz melna radiatora, kas ir ļoti droša) Funkcijas Profesionālās Black Ozona Caurule: #1: Labāk meistarība, vairāk lietotājam draudzīgs dizains, vieglāks, efektīvāks un augstākās ozona koncentrācijas. #2: Iebūvēts 316L nerūsējošā tērauda bezšuvju tērauda caurules. #3: Zems hidroksila augstas tīrības kvarca stikla caurule, Piemaisījumu saturs: #4: Pielāgotus augstas tīrības pakāpes un augstas temperatūras izturīgs sabiezējumu ārējā elektroda. #5: Plānāka, blīvāks, vairāk radiatori, siltuma izkliedi platības ir palielinājusies vairāk nekā par 40%. #6: temperatūras paaugstināšanās, ir mazāk nekā 5 grādiem pēc Celsija. #7: Zema gaisa plūsma var saņemt lielākas ozona koncentrācijas. #8: kalpošanas laiks pārsniedz 20,000 stundas.Funkcijas Profesionālās Ozona PSU: Zemas temperatūras paaugstināšanos, augstas efektivitātes, mitruma izturīgs, ar zemu spriegumu, aizsardzība, pārsprieguma aizsardzību, aizsardzību pret strāvas, pār-siltuma aizsardzību, open-circuit protection, īssavienojumu aizsardzība, automātiski stabilizētu izejas jauda.Uzstādīšanas prasības: Ozona caurule: Mēs iesakām instalēt ozona cauruli izolācijas valde.Ja jūs vēlaties, lai uzstādītu to uz metāla čaulas, mēs iesakām, ka jūs pievienojiet zemes vadu ar savu metāla korpusu.Ozona PSU: Jūs varat izmantot ilgu skrūves, lai instalētu ozona PSU (ozona barošanas) attālumā no ozona caurule (metāla korpusam vai citām elektroierīcēm) vairāk nekā 4cm. (Priekšā, aizmugurē, pa kreisi, pa labi, uz augšu, uz leju), Sarkanā augstsprieguma vadiem: Prom no metāla korpusa un citi vadi vairāk nekā 2cm.Jums ir nepieciešams, dzesēšanas ventilators, lai atdzist ozona caurules un ozona PSU.Kad jūs saņemtu mūsu produktu, jūs saņemsiet uzstādīšanas un ekspluatācijas instrukcijas, kas ir vienkāršs.Nav nepieciešams, lai atšķirtu starp ieplūdes un izplūdes.Ieplūdes: Mēs iesakām izmantot 4*7mm silikona caurule vai 6*8mm PU caurules.Izvads: Mēs iesakām izmantot 6*8mm Teflona caurule.Ja jums ir nepieciešams, lai mainītu savienotājs, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tagi: gaisa ozon, 78l08, gaisa purifi, owon, jonijas gaisa attīrītājs, ģenerators ozon komplekts, caurules ozon, olīvu skābekļa koncentratoru, ģenerators ozon, skaitītājs ozona.


( 1 Novērtējums )

Daudz.